2elesya.gen.tr @ Doğan SOFTA

KÜÇÜKYALI İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

     Küçükyalı ikinci el eşya alan yerler veya Küçükyalı ikinci el eşya satan yerler aradığınız da bulup bulabileceğiniz en uygun fiyatlı ikinci el eşya firması biziz. Kaliteli ikinci el eşyalar arıyorsanız hemen bize ulaşın. Küçükyalı 2. El eşya satanlar ya da kküçükyalı2. El eşya alanlar olarak bizi arayabilir ve istediğiniz ikinci el eşyaya bizim aracılığımız ile hemen sahip olabilirsiniz. Küçükyalı2. El eşya ile aradığınız ve bütün istediğiniz ikinci el eşyalara hemen ulaşabilirsiniz. Ucuz ve kaliteli spot eşyanın tek adresi biziz. Oturduğunuz Küçükyalı semtin den başka bir semte ya da başka bir şehre taşınacaksınız fakat fazla olan eşyalarınızı yanınız da yük etmek istemiyor olabilirsiniz. Eğer siz de böyle düşünenlerdenseniz eliniz de olan eski eşyalarınızı bize getirin değerinden alalım ve nakit olarak hemen ödemenizi yapalım.

Küçükyalı ikinci el eşya alan yerler

    Eski 2. El eşyalarınızı alıyoruz hem değerinden fiyatlar ile sizlerden temin ediyoruz hem de ihtiyacı olan başka müşterilerimize satışa sunuyoruz. Küçükyalı ikinci el eşya alan yerler ya da Küçükyalı ikinci el eşya satan yerler olarak işimiz de bir numarayız. Kaliteli ve birinci sınıf ikinci el eşya arayanlara özel fiyatlar ile sizlere 2. El eşya sunuyoruz. İster ikinci el buzdolabı isterseniz ikinci el çamaşır makinası fark etmez dilediğiniz ikinci el eşyayı satmak ya da istediğiniz ikinci el eşyayı almak için bize ulaşın yeter. Ucuz ve kaliteli 2. El eşyayı bir arada bulmak zor değil bizimle mümkün…

    Sizler de istediğiniz aklınız da olan ikinci el eşyalar ile bize gelebilir istediğiniz elimiz de olan ikinci el eşyayı alıp götürebilirsiniz. Küçükyalı ikinci el eşya satanlar arıyorum yeni eve çıktım ve eksik olan ikinci el mobilya ya da ikinci el beyaz eşya takımlarım var diyorsanız doğruca bize gelin ve sizi istediğiniz ikinci el beyaz eşyalara ya da ikinci el mobilyalara anın da ulaştıralım. Küçükyalı 2. El eşya arayanlara özel fiyatlarımız ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz sizler de bizi arayabilirsiniz.

 

Yukarıdaki İletişim Numaralarımızdan Veya "TIKLA TEKLİF AL" Butonundan Eşyalarınızın Değerini Ücretsiz Öğrenebilirsiniz.

   
FACEBOOKTAN TAKİP EDİN
RAMAZAN KILIÇ
"Dürüst ticaretleri var. 5 yerden fiyat aldım sadece Hikmet bey'den düzgün fiyat teklifi geldi. Komple ev eşyamı söyledikleri saatte gelip aldılar. Teşekkürler."
 
merve KIR
"Samimiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Bu size ikinci kez eşya satışım."

 
aydın aydın
"3 öğrenci arkadaş ev tuttuk. Tüm eşyalarımızı 2 elden çok iyi fiyatlara aldık. 1500 TL ye evi dizdik. Ekmek kızartma makinesi de hediye ettiler. :) Allah razı olsun." 
 
YORUM GÖNDERİN
Bizden ürün alın yada ürün satın. Mutlu müşteri yorumlarınızı gönderin sitemizde yayınlayalım.
 

İKİNCİ EL eşya Küçükyalı


Küçükyalı'da satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini Ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan Whatsapp - email - veya sitemiz üzerinden Teklif al butonunu kullanarak satmayı düşündüğünüz ürünlerin resimlerini göndermeniz yeterli sizlere çok kısa bir zaman içerisinde fiyat dönüşü yapılacaktır.
 

                               ikinci el eşya

ikinci el esya alan yerler kim

2elesya.gen.tr 1984 yılında Küçükyalı'da faaliyet alanına başlamıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne ikinci el eşya alım satımını yapmakta olup 31 yıllık tecrübemizle ve devamlı artan alış ve satış grafiğimiz ile konusunda ülkemizin en köklü ikinci el eşya kuruluşlarında biri olarak Türk Halkına hizmet etmekteyiz

ikinci el eşya alan yerler  -  ikinci el eşya alanlar - 2. el eşya alım satım - 2. el eşya alanlar - ikinci el eşya alım satım - ikinci el eşya alım -
eski eşya alım satım - eski eşya alan yerler - eski eşya alanlar - kullanılmış eşya alanlar - ikinci el beyaz eşya alanlar -
ikinci el beyaz eşya alım satım - ikinci el mobilya alım satım - ikinci el mobilya alan yerler