2elesya.gen.tr @ Doğan SOFTA

GÜNGÖREN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

     Güngören semtin de ikamet edenlerin ve kaliteli ucuz ikinci el eşya arayanların dikkatine birinci sınıf kalite de hizmet veren ikinci el eşyacınız ayağınıza kadar geldi dilediğiniz ve ihtiyacınız olan her türlü ikinci el eşyaya ulaşmak için hemen bizi arayın. Güngören ikinci el eşya alan yerler ya da Güngören ikinci el eşya satan yerler olarak en kaliteli ve en doğru dürüst hizmet veren tek ikinci el eşyacı biziz. Güngören ikinci el eşya ihtiyaçlarınızı bizden giderebilirsiniz. Çamaşır makinanız bozuldu ve eskisi gibi çamaşırlarınızı güzel yıkamıyor mu? Dert etmeyin bize gelin ikinci el çamaşır makinasına anın da sahip olun çamaşırlarınız eskisinden güzel yıkansın. Sıfırına para vermek yerine sıfır kalitesinde masrafsız az kullanılmış 2. El çamaşır makinası için bizi arayabilirsiniz.

Güngören ikinci el eşya alan yerler

    Güngören ikinci el eşya arayanların tek adresi biziz. Güngören ikinci el eşya satan yerler olarak bize gelin lazım olan ikinci el eşyaları arayın bulun ve evinize alın götürün. Güngören de 2. El eşyaların en iyi alım ve satımını yapan tek firmayız. Ucuz 2. El eşya arayanlar doğruca bize gelin. Yalansız bir ikinci el eşya hizmeti almak istiyor ve aldığınız ikinci el eşyadan memnun kalmak istiyorsanız bizi arayın yeter. Güngören ikinci el eşya ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz en kaliteli ikinci el eşya hizmeti veren tek firmayız.

    Güngören ikinci el eşya alanlar ya da Güngören ikinci el eşya satanlar arıyorsanız hemen bize gelin. Güngören ikinci el eşya alanlar olarak bize getireceğiniz artık kullanmadığınız ve elden çıkarmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı sizlerden temin ediyoruz ve yerine nakit olarak paranızı ödüyoruz. Kazançlı çıkmak ve para kazanmak için kullanmadığınız ikinci el eşyalarınızı bize getirin alalım. Örneğin eviniz de artık kullanmadığınız ve yenisini almak istediğiniz ikinci el mobilya takımınız var ise bize getirin değerinden alalım ve size hemen paranızı ödeyelim. İkinci el buzdolabı ya da ikinci el kurutma makinası ihtiyaçlarınız da bize gelebilirsiniz. Bütün ikinci el eşya ihtiyaçlarınızı hemen karşılıyoruz.    Güngören 2.El Eşya Alım Satım Güngören Spot Eşya Alan Yerler Güngören Eski Eşya Alanlar Güngören İkinci El Eşya Alınır Satılır Güngören Antika Eşya Alım Satım Güngören İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler Güngören İkinci El Mobilya Alanlar Güngörende Kullanılmış Eşya Almak Satmak.

 

Yukarıdaki İletişim Numaralarımızdan Veya "TIKLA TEKLİF AL" Butonundan Eşyalarınızın Değerini Ücretsiz Öğrenebilirsiniz.

   
FACEBOOKTAN TAKİP EDİN
RAMAZAN KILIÇ
"Dürüst ticaretleri var. 5 yerden fiyat aldım sadece Hikmet bey'den düzgün fiyat teklifi geldi. Komple ev eşyamı söyledikleri saatte gelip aldılar. Teşekkürler."
 
merve KIR
"Samimiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Bu size ikinci kez eşya satışım."

 
aydın aydın
"3 öğrenci arkadaş ev tuttuk. Tüm eşyalarımızı 2 elden çok iyi fiyatlara aldık. 1500 TL ye evi dizdik. Ekmek kızartma makinesi de hediye ettiler. :) Allah razı olsun." 
 
YORUM GÖNDERİN
Bizden ürün alın yada ürün satın. Mutlu müşteri yorumlarınızı gönderin sitemizde yayınlayalım.
 

İKİNCİ EL eşya Güngören


Güngören'da satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini Ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan Whatsapp - email - veya sitemiz üzerinden Teklif al butonunu kullanarak satmayı düşündüğünüz ürünlerin resimlerini göndermeniz yeterli sizlere çok kısa bir zaman içerisinde fiyat dönüşü yapılacaktır.
 

                               ikinci el eşya

ikinci el esya alan yerler kim

2elesya.gen.tr 1984 yılında Güngören'de faaliyet alanına başlamıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne ikinci el eşya alım satımını yapmakta olup 31 yıllık tecrübemizle ve devamlı artan alış ve satış grafiğimiz ile konusunda ülkemizin en köklü ikinci el eşya kuruluşlarında biri olarak Türk Halkına hizmet etmekteyiz

ikinci el eşya alan yerler  -  ikinci el eşya alanlar - 2. el eşya alım satım - 2. el eşya alanlar - ikinci el eşya alım satım - ikinci el eşya alım -
eski eşya alım satım - eski eşya alan yerler - eski eşya alanlar - kullanılmış eşya alanlar - ikinci el beyaz eşya alanlar -
ikinci el beyaz eşya alım satım - ikinci el mobilya alım satım - ikinci el mobilya alan yerler