2elesya.gen.tr @ Doğan SOFTA

FATİH İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

     Fatih ikinci el eşya alanlar ve fatih ikinci el eşya satanlar olarak kaliteli ikinci el eşyaları ayağınıza kadar getirdik. Ucuz ve kaliteli ikinci el eşyaların tek adresi biziz. Eşinize dostunuza hediye alabileceğiniz ikinci el eşyaları biz de bulmak oldukça mümkündür. Mesela çocuğunuz fatih semtin de bir öğrenci evine çıkacak ve ona almak istediğiniz 2. El eşyalar var ise doğruca bize gelerek çocuğunuzun yaşayacağı evi bizimle doldurabilirsiniz. Evde ihtiyacı olabilecek ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinası, ikinci el mobilya ya da ikinci el koltuk takımları gibi bir evde ne olması gerekiyor ise ihtiyacı olan her şeyi bizden temin edebilirsiniz. İkinci el televizyon ya da ikinci el bilgisayarları da bizden çok ucuza alabilirsiniz.

Fatih ikinci el eşya alan yerler

    Fatih ikinci el eşya alan yerler ya da fatih ikinci el eşya satan yerler olarak bir numaralı 2. El eşya satış firmanız biz olalım. Çocuğunuzun ya da sizin ihtiyacını karşılayabilecek bütün ikinci el eşyalara bizim aracılığımız ile ulaşabilir ve gönül rahatlığı ile uzun süre kullanabilirsiniz. Fatih 2. El eşya olarak sizlere en kaliteli ikinci el eşya imkanı sunuyoruz. Fatih de oturuyor ve ikinci el eşya ihtiyaçlarınız oluyor ise doğruca bize gelin ve dilediğiniz bütün ikinci el eşyalara bizden kolayca ulaşın. Bize bakmadan başka ikinci el eşyacıya gitmeyin pişman olursunuz.

    Fatih ikinci el eşya alanlar olarak da aradığınız da eliniz de olup da satmak istediğiniz bütün ikinci el eşyaları bize getirebilirsiniz. Fatih 2. El eşya satan yerler ya da fatih 2. El eşya alan yerler olarak sizlere bir numaralı 2. El eşya hizmeti sunuyoruz. Aradığınız ve ihtiyacınız olabilecek bütün spot eşyalara bizim aracılığımız ile ulaşabilirsiniz. Bizden alacağınız bütün ikinci el eşyaları eviniz de gönül rahatlığı ile kullanabilir ve bizleri eş ve dostlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Fatih ikinci el eşya alan yerler veya fatih ikinci el eşya satan yerler olarak siz müşterilerimize birinci sınıf kalite de ikinci el eşya hizmeti sunuyoruz.

    Fatih 2.El Eşya Alım Satım Fatih Spot Eşya Alan Yerler Fatih Eski Eşya Alanlar Fatih İkinci El Eşya Alınır Satılır Fatih Antika Eşya Alım Satım Fatih İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler Fatih İkinci El Mobilya Alanlar Fatihde Kullanılmış Eşya Almak Satmak.

 

Yukarıdaki İletişim Numaralarımızdan Veya "TIKLA TEKLİF AL" Butonundan Eşyalarınızın Değerini Ücretsiz Öğrenebilirsiniz.

   
FACEBOOKTAN TAKİP EDİN
RAMAZAN KILIÇ
"Dürüst ticaretleri var. 5 yerden fiyat aldım sadece Hikmet bey'den düzgün fiyat teklifi geldi. Komple ev eşyamı söyledikleri saatte gelip aldılar. Teşekkürler."
 
merve KIR
"Samimiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Bu size ikinci kez eşya satışım."

 
aydın aydın
"3 öğrenci arkadaş ev tuttuk. Tüm eşyalarımızı 2 elden çok iyi fiyatlara aldık. 1500 TL ye evi dizdik. Ekmek kızartma makinesi de hediye ettiler. :) Allah razı olsun." 
 
YORUM GÖNDERİN
Bizden ürün alın yada ürün satın. Mutlu müşteri yorumlarınızı gönderin sitemizde yayınlayalım.
 

İKİNCİ EL eşya Fatih


Fatih'da satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini Ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan Whatsapp - email - veya sitemiz üzerinden Teklif al butonunu kullanarak satmayı düşündüğünüz ürünlerin resimlerini göndermeniz yeterli sizlere çok kısa bir zaman içerisinde fiyat dönüşü yapılacaktır.
 

                               ikinci el eşya

ikinci el esya alan yerler kim

2elesya.gen.tr 1984 yılında Fatih'de faaliyet alanına başlamıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne ikinci el eşya alım satımını yapmakta olup 31 yıllık tecrübemizle ve devamlı artan alış ve satış grafiğimiz ile konusunda ülkemizin en köklü ikinci el eşya kuruluşlarında biri olarak Türk Halkına hizmet etmekteyiz

ikinci el eşya alan yerler  -  ikinci el eşya alanlar - 2. el eşya alım satım - 2. el eşya alanlar - ikinci el eşya alım satım - ikinci el eşya alım -
eski eşya alım satım - eski eşya alan yerler - eski eşya alanlar - kullanılmış eşya alanlar - ikinci el beyaz eşya alanlar -
ikinci el beyaz eşya alım satım - ikinci el mobilya alım satım - ikinci el mobilya alan yerler