2elesya.gen.tr @ Doğan SOFTA

ESENLER İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

     Esenler ikinci el eşya alanlar ve esenler ikinci el eşya satanlar dendiğin de aklınıza gelen en doğru düzgün ikinci el eşya hizmeti sunan tek ikinci el eşya firmasıyız. Ucuzluğun ve kalitenin buluşma noktası olan 2. El eşya firmamıza gelin ve ikinci el eşyaların kalitesini gözleriniz ile test edin. Esenler 2. El eşya olarak sizlere en ucuz ve en kaliteli ikinci el eşya hizmeti veriyoruz. Mesela bir iş yeriniz var ve çok işlemediği için kapatmak zorun da kaldınız dükkânınız da olan eski eşyalarınızı satabileceğiniz güvenilir bir ikinci el eşya firmasına ihtiyacınız var ise doğruca bize gelin ve iş yeri eşyalarınızı sizlerden temin edelim ve nakit olarak paranızı hemen size verelim. İş yeri eşyalarınız ya da ev eşyalarınız fark etmez aklınıza gelebilecek her türlü 2. El eşyaları bize getirin sizlerden hemen alalım ve yerine nakit olarak paranızı hemen verelim.

Esenler ikinci el eşya alan yerler

    Esenler ikinci el eşya alan yerler olarak da ikinci el eşya satışlarımız vardır. Hem kaliteli hem de çok ucuza ikinci el eşya sahibi olmak için bizimle irtibata geçin yeter. Esenler de ikamet eden akrabalarınız var ve güvenilir birinci sınıf kalite de esenler ikinci el eşya alanlar ya da esenler ikinci el eşya satanlar arıyor ise önerebileceğiniz ve en kaliteli 2. El eşya hizmeti sunan bir iş yeriyiz. Akrabalarınıza söyleyin hemen bizimle iletişime geçsinler ve ikinci el eşyalarına hemen sahip olsunlar Ucuz ve kaliteli 2. El eşya ihtiyaçlarının tek adresi biziz.

    Esenler ikinci el eşya olarak ihtiyacınız olabilecek her türlü 2. El eşya satışını yapıyoruz ikinci el yatak ikinci el televizyon ya da ikinci el beyaz eşyalar için hemen bize ulaşın. Kaliteli 2. El eşyalar arıyorum güvenebileceğim ucuz ikinci el eşya satan bir yer nereden bulabilirim diyorsanız doğru yerdesiniz. Esenler ikinci el eşya alan yerler ve esenler ikinci el eşya satan yerler olarak en kaliteli en temiz ikinci el eşyaları firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.    Esenler 2.El Eşya Alım Satım Esenler Spot Eşya Alan Yerler Esenler Eski Eşya Alanlar Esenler İkinci El Eşya Alınır Satılır Esenler Antika Eşya Alım Satım Esenler İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler Esenler İkinci El Mobilya Alanlar Esenlerde Kullanılmış Eşya Almak Satmak.

 

Yukarıdaki İletişim Numaralarımızdan Veya "TIKLA TEKLİF AL" Butonundan Eşyalarınızın Değerini Ücretsiz Öğrenebilirsiniz.

   
FACEBOOKTAN TAKİP EDİN
RAMAZAN KILIÇ
"Dürüst ticaretleri var. 5 yerden fiyat aldım sadece Hikmet bey'den düzgün fiyat teklifi geldi. Komple ev eşyamı söyledikleri saatte gelip aldılar. Teşekkürler."
 
merve KIR
"Samimiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Bu size ikinci kez eşya satışım."

 
aydın aydın
"3 öğrenci arkadaş ev tuttuk. Tüm eşyalarımızı 2 elden çok iyi fiyatlara aldık. 1500 TL ye evi dizdik. Ekmek kızartma makinesi de hediye ettiler. :) Allah razı olsun." 
 
YORUM GÖNDERİN
Bizden ürün alın yada ürün satın. Mutlu müşteri yorumlarınızı gönderin sitemizde yayınlayalım.
 

İKİNCİ EL eşya Esenler


Esenler'da satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini Ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan Whatsapp - email - veya sitemiz üzerinden Teklif al butonunu kullanarak satmayı düşündüğünüz ürünlerin resimlerini göndermeniz yeterli sizlere çok kısa bir zaman içerisinde fiyat dönüşü yapılacaktır.
 

                               ikinci el eşya

ikinci el esya alan yerler kim

2elesya.gen.tr 1984 yılında Esenler'de faaliyet alanına başlamıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne ikinci el eşya alım satımını yapmakta olup 31 yıllık tecrübemizle ve devamlı artan alış ve satış grafiğimiz ile konusunda ülkemizin en köklü ikinci el eşya kuruluşlarında biri olarak Türk Halkına hizmet etmekteyiz

ikinci el eşya alan yerler  -  ikinci el eşya alanlar - 2. el eşya alım satım - 2. el eşya alanlar - ikinci el eşya alım satım - ikinci el eşya alım -
eski eşya alım satım - eski eşya alan yerler - eski eşya alanlar - kullanılmış eşya alanlar - ikinci el beyaz eşya alanlar -
ikinci el beyaz eşya alım satım - ikinci el mobilya alım satım - ikinci el mobilya alan yerler