2elesya.gen.tr @ Doğan SOFTA

BEYLİKDÜZÜ İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

     Beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler ya da beylikdüzü ikinci el eşya satan yerler olarak aradığınız da karşınıza çıkabilecek en kaliteli 2. El eşya hizmeti veren tek ikinci el eşyacı biziz. Beylikdüzü ikinci el eşya arayanlara özel fiyatlar ile karşınızdayız. İster beylikdüzü semtin de oturun ister başka bir semtte fark etmez ikinci el eşya aradığınız da doğruca bize gelin yeter. En kaliteli en özel ikinci el eşyalar bizde. Beylikdüzü ikinci el eşya satanlar olarak sizlere en kaliteli 2. El eşyaları satıyoruz. Öğrencilerin en çok ihtiyacı olabilecek ikinci el çamaşır makinası ikinci el buzdolabı gibi ikinci el beyaz eşya satışlarımız başlamıştır. Beylikdüzü ikinci el eşya satanlar ya da ikinci el beylikdüzü alan yerler olarak aradığınız da ihtiyacınız olabilecek her türlü ikinci el eşya için bizimle iletişime geçebilirisiniz.

Beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler

    Her eve her iş yerine hatta her bütçeye uygun ikinci el eşyaları bizimle kolayca bulabilirsiniz. Dilediğiniz renkte dilediğiniz desen de ikinci el eşyaları için hemen bizi arayın. Beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler ya da beylikdüzü ikinci el eşya satan yerler hiç fark etmez doğruca bize gelin ve en kaliteli en ucuz 2. El eşyalara siz de sahip olun. Beylikdüzü ikinci el eşya satışlarının en kalitelisi ve en ucuz adresi burası. Uzaktan yakından bütün tanıdıklarınızı önerebileceğiniz bir ikinci el eşya firması arıyorsanız tam adresindesiniz demektir. Beylikdüzü 2. El eşyanın tek adresi burası.

    Hemen kaliteli ve ucuz ikinci el eşyalara ulaşmak için bize gelin ve kalitenin doğru dürüst ikinci el eşyanın sahibi olun. Beylik düzü 2. El eşya alan yerler ya da beylikdüzü 2. El eşya satan yerler olarak bize gelebilir ve ihtiyacınız olan bütün ikinci el eşyaları bizden alıp götürebilirsiniz. İkinci el televizyon ya da ikinci el buzdolabı hiç fark etmez. Beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler olarak da eski eşyalarınızı bize getirdiğiniz taktir de değerinden alarak size nakit olarak ödemenizi yapmaktayız.   

 

Yukarıdaki İletişim Numaralarımızdan Veya "TIKLA TEKLİF AL" Butonundan Eşyalarınızın Değerini Ücretsiz Öğrenebilirsiniz.

   
FACEBOOKTAN TAKİP EDİN
RAMAZAN KILIÇ
"Dürüst ticaretleri var. 5 yerden fiyat aldım sadece Hikmet bey'den düzgün fiyat teklifi geldi. Komple ev eşyamı söyledikleri saatte gelip aldılar. Teşekkürler."
 
merve KIR
"Samimiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Bu size ikinci kez eşya satışım."

 
aydın aydın
"3 öğrenci arkadaş ev tuttuk. Tüm eşyalarımızı 2 elden çok iyi fiyatlara aldık. 1500 TL ye evi dizdik. Ekmek kızartma makinesi de hediye ettiler. :) Allah razı olsun." 
 
YORUM GÖNDERİN
Bizden ürün alın yada ürün satın. Mutlu müşteri yorumlarınızı gönderin sitemizde yayınlayalım.
 

İKİNCİ EL eşya Beylikdüzü


Beylikdüzünde satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini Ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan Whatsapp - email - veya sitemiz üzerinden Teklif al butonunu kullanarak satmayı düşündüğünüz ürünlerin resimlerini göndermeniz yeterli sizlere çok kısa bir zaman içerisinde fiyat dönüşü yapılacaktır.
 

                               ikinci el eşya

ikinci el esya alan yerler kim

2elesya.gen.tr 1984 yılında Beylikdüzünde faaliyet alanına başlamıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne ikinci el eşya alım satımını yapmakta olup 31 yıllık tecrübemizle ve devamlı artan alış ve satış grafiğimiz ile konusunda ülkemizin en köklü ikinci el eşya kuruluşlarında biri olarak Türk Halkına hizmet etmekteyiz

ikinci el eşya alan yerler  -  ikinci el eşya alanlar - 2. el eşya alım satım - 2. el eşya alanlar - ikinci el eşya alım satım - ikinci el eşya alım -
eski eşya alım satım - eski eşya alan yerler - eski eşya alanlar - kullanılmış eşya alanlar - ikinci el beyaz eşya alanlar -
ikinci el beyaz eşya alım satım - ikinci el mobilya alım satım - ikinci el mobilya alan yerler