2elesya.gen.tr @ Doğan SOFTA

AVCILAR İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

    Ucuz ve aynı zaman da kaliteli 2. El eşya sahibi olmak ister misiniz? Eğer sıfır kalitesin de ikinci el eşyalara ulaşmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Kafanız da olan kaliteli ve ucuz ikinci el eşyalara sizleri hemen ulaştıralım. Avcılar ikinci el eşya alan yerler ve avcılar ikinci el eşya satan yerler olarak en kaliteli en ucuz 2. el eşya satışı yapıyoruz. Eviniz de oturup şampiyonluk maçları ve daha fazlasını izleyebileceğiniz sıfır kalitesin de ikinci el lcd televizyon almak isterseniz bizi arayın. Avcılar 2. El eşya arıyorsan ikinci el eşyanın en kaliteli satış yapan yerindesin demektir. İhtiyacınız olabilecek her türlü ikinci el eşyaya bizimle hemen ulaşma fırsatını kaçırmayın.

Avcılar ikinci el eşya alan yerler

    Ucuza 2. El eşya bizden alınır. Avcılar ikinci el eşya alan yerler olarak da bize ulaşabilir ve eski eşyalarınızı bize getirebilirsiniz. Avcılar ikinci el eşya alanlar olarak bize getirdiğiniz eski eşyalarınızı değerinden alıyoruz ve nakit para olarak hemen paranızı veriyoruz. Avcılar ucuz ikinci el eşya satan yerler ve avcılar kaliteli ikinci el eşya satanların tek adresi biziz. İkinci el cafe malzemeleri ihtiyacınız var ise doğruca bize gelin ve ikinci el cafe malzemelerini alın götürün. Ucuz ikinci el cafe malzemeleri almak istediğiniz de aklınıza ilk gelen 2. El eşyacı biz olalım. Müşterilerinize hoş bir mekan ayarlamak için ikinci el cafe malzemelerini bizden alın. İkinci el antika eşyalarınızı da alıp satıyoruz. Eviniz de olan ve artık satmak istediğini ikinci el antika eşyalarınızı bize getirin değerinden alalım.

Çamaşır makinanız eskisi gibi çamaşırlarınızı güzel yıkamıyor ve artık sizin yeni bir çamaşır makinasına mı ihtiyacınız var sıfırını almaya maddi durumunuz yetmiyor ise dert etmeyin bize gelin ikinci el çamaşır makinası alın çamaşırlarınız eskisi gibi tertemiz yıpranmadan yıkansın.Avcılar ikinci el eşya alan yerler ve avcılar ikinci el eşya satan yerler olarak kaliteli ikinci el eşya hizmeti sunuyoruz. İkinci el eşya arıyorsanız doğruca bize gelin ve ikinci el eşyalarımızı gözleriniz ile görün.

    Avcılar 2.El Eşya Alım Satım Avcılar Spot Eşya Alan Yerler Avcılar Eski Eşya Alanlar Avcılar İkinci El Eşya Alınır Satılır Avcılar Antika Eşya Alım Satım Avcılar İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler Avcılar İkinci El Mobilya Alanlar Avcılarde Kullanılmış Eşya Almak Satmak.

 

Yukarıdaki İletişim Numaralarımızdan Veya "TIKLA TEKLİF AL" Butonundan Eşyalarınızın Değerini Ücretsiz Öğrenebilirsiniz.

   
FACEBOOKTAN TAKİP EDİN
RAMAZAN KILIÇ
"Dürüst ticaretleri var. 5 yerden fiyat aldım sadece Hikmet bey'den düzgün fiyat teklifi geldi. Komple ev eşyamı söyledikleri saatte gelip aldılar. Teşekkürler."
 
merve KIR
"Samimiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Bu size ikinci kez eşya satışım."

 
aydın aydın
"3 öğrenci arkadaş ev tuttuk. Tüm eşyalarımızı 2 elden çok iyi fiyatlara aldık. 1500 TL ye evi dizdik. Ekmek kızartma makinesi de hediye ettiler. :) Allah razı olsun." 
 
YORUM GÖNDERİN
Bizden ürün alın yada ürün satın. Mutlu müşteri yorumlarınızı gönderin sitemizde yayınlayalım.
 

İKİNCİ EL eşya Avcılar


Avcılar'da satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini Ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan Whatsapp - email - veya sitemiz üzerinden Teklif al butonunu kullanarak satmayı düşündüğünüz ürünlerin resimlerini göndermeniz yeterli sizlere çok kısa bir zaman içerisinde fiyat dönüşü yapılacaktır.
 

                               ikinci el eşya

ikinci el esya alan yerler kim

2elesya.gen.tr 1984 yılında Avcılar'da faaliyet alanına başlamıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne ikinci el eşya alım satımını yapmakta olup 31 yıllık tecrübemizle ve devamlı artan alış ve satış grafiğimiz ile konusunda ülkemizin en köklü ikinci el eşya kuruluşlarında biri olarak Türk Halkına hizmet etmekteyiz

ikinci el eşya alan yerler  -  ikinci el eşya alanlar - 2. el eşya alım satım - 2. el eşya alanlar - ikinci el eşya alım satım - ikinci el eşya alım -
eski eşya alım satım - eski eşya alan yerler - eski eşya alanlar - kullanılmış eşya alanlar - ikinci el beyaz eşya alanlar -
ikinci el beyaz eşya alım satım - ikinci el mobilya alım satım - ikinci el mobilya alan yerler